Was $3.50, Save $0.50 $3.00 each
When you buy 1kg or more, Save $6.00 kg $17.00 kg
Was $29.00, Save $14.50 $14.50 each
Was $21.00, Save $8.40 $12.60 each
Every Day $3.50 each