Was $5.00, Save $2.50 $2.50 each
Was $4.30, Save $1.00 $3.30 pk
When you buy 2kg or more, Save $5.00 kg $15.00 kg
Was $4.00, Save $1.00 $3.00 each
Was $10.00, Save $2.00 $8.00 each
Every Day $6.50 each