#Only available in stores with an in-store bakery.
$3.60 each 1/2 Price, Save $3.60
$4.90 kg*
$8.00 each 1/2 Price, Save $8.00
$8.00 each Save $2.00
$3.80 each Save $1.20
$14.00 each Better than 1/2 Price, Save $25.00