~Always read the label and follow the directions for use.
Any 3 for $5.25 Save $5.25 or $3.50 each
$37.50 each 1/2 Price, Save $37.50
$26.00 kg Save $6.50 kg
$4.90 each Save $2.10
$36.40 each Save $15.60
$2.40 each Save $0.60