~Always read the label and follow the directions for use.
$5.25 each 1/2 Price, Save $5.25
$13.50 each 1/2 Price, Save $13.50
$8.50 each 1/2 Price, Save $8.50
$20.00 each 1/2 Price, Save $20.00
$1.50 kg*
$4.50 kg Save $2.50 kg