#Only available in stores with an in-store bakery.
$7.50 each Save $2.00
$2.50 each 1/2 Price, Save $2.50
$6.00 each 1/2 Price, Save $6.00
$9.20 kg*
$3.75 kg Save $1.05 kg
$8.50 each Save $3.00