#Only available in stores with an in-store bakery.
$21.50 each 1/2 Price, Save $21.50
$29.00 kg Save $6.00 kg
$1.80 each Range was $1.90
$4.50 each Save $1.20
$11.00 each 30% off, Save $5.00
$9.00 each Save $5.50