#Only available in stores with an in-store bakery.
$9.50 kg Save $1.50 kg
$12.60 each Save $5.40
$7.50 each 1/2 Price, Save $7.50
$5.00 each Was $5.60
$1.50 each Was $1.65
$10.70 each Save $3.30