~Always read the label and follow directions for use.
$3.00 each 1/2 Price, Save $3.00
$3.25 each 1/2 Price, Save $3.25
$1.40 each 1/2 Price, Save $1.40
$8.25 each 1/2 Price, Save $8.25
$2.80 each Was $3.00
$4.00 pk Save $0.70