~Always read the label and follow the directions for use.
$2.25 each 1/2 Price, Save $2.25
$3.25 each 1/2 Price, Save $3.25
$2.85 each 1/2 Price, Save $2.85
$23.00 kg Save $3.00 kg
$9.50 each Save $4.00
$2.50 each 40% off, Save $1.90