#Only available in stores with an in-store bakery.
$4.00 each Save $1.80
$13.00 each 1/2 Price, Save $13.00
$4.90 kg*
$22.00 kg
$5.00 each Was $5.60
Introductory price $6.00 each Standard shelf price $7.00 each