#Only available in stores with an in-store bakery.
$1.30 each 1/2 Price, Save $1.30
$10.00 kg Was $11.00 kg
$7.00 each Range was $7.50
$13.00 each 1/2 Price, Save $13.00
$4.20 each 1/2 Price, Save $4.20
$11.40 each Save $7.60