~Always read the label and follow the directions for use.
$35.00 each 1/2 Price, Save $35.00
$4.90 kg*
$3.90 each Save $1.85
Any 2 for $8.00 Save $2.00
$12.00 each 40% off, Save $8.00
$14.50 each 1/2 Price, Save $14.50