~Always read the label and follow the directions for use.
$22.50 each 1/2 Price, Save $22.50
$28.00 kg Save $6.00 kg
$3.10 pk 1/2 Price, Save $3.10
$6.50 each Save $1.50
$7.20 each 40% off, Save $4.80
$2.50 each 1/2 Price, Save $2.50