#Only available in stores with an in-store bakery.
$5.00 each Save $1.10
$19.00 kg Save $3.00 kg
$4.40 each Range was $5.60
$2.50 each 1/2 Price, Save $2.50
$2.00 each 1/2 Price, Save $2.00
$18.90 each Save $8.10