#Only available in stores with an in-store bakery.
$8.00 kg Save $3.00 kg
$6.00 each Range was $6.80
$8.50 kg Save $3.50 kg
$5.20 each Save $1.30
$3.15 each Save $1.35
$3.50 each 1/2 Price, Save $3.50