#Only available in stores with an in-store bakery.
$7.90 kg
$38.00 each
$3.00 pk Save $0.30
$30.00 each 1/2 Price, Save $30.00
$4.25 each 1/2 Price, Save $4.25
$8.00 each Save $2.00