~Always read the label and follow the directions for use.
Any 3 for $12.00 Save $2.40
$3.50 each 30% off, Save $1.50
$24.00 kg Save $9.00 kg
$2.30 each Save $1.00
$1.60 each Save $1.10
$6.00 each Save $1.50