*Only available in stores with an in-store bakery.
$2.30 pk
$7.90 kg*
$1.75 each 1/2 Price, Save $1.75
$4.40 each 1/2 Price, Save $4.40
$2.50 each Save $0.80
$12.50 each 1/2 Price, Save $12.50