#Only available in stores with an in-store bakery.
$17.00 kg Save $7.00 kg
Any 2 for $15.00 Save $3.00
$4.00 pk Was $5.00
$5.80 each Save $1.50
$5.50 each Was $6.70
$17.50 each 1/2 Price, Save $17.50