~Always read the label and follow the directions for use.
$17.00 kg Save $7.00 kg
$10.00 each 1/2 Price, Save $10.00
$1.50 each 1/2 Price, Save $1.50
$8.45 each Was $9.40
$4.00 each 20% off, Save $1.00
$2.50 pk Save $0.50