IGA Catalogues

  • IGA NSW Medium V1
    IGA NSW Medium V1
    Offer valid Wed 30 Sep 2026 - Tue 6 Oct 2026

  • IGA NSW Large V1
    IGA NSW Large V1
    Offer valid Wed 30 Sep 2026 - Tue 6 Oct 2026

  • IGA NSW Local Grocer V1
    IGA NSW Local Grocer V1
    Offer valid Wed 30 Sep 2026 - Tue 6 Oct 2026

  • IGA NSW Local Grocer V2
    IGA NSW Local Grocer V2
    Offer valid Wed 30 Sep 2026 - Tue 6 Oct 2026

  • IGA NSW Large V2
    IGA NSW Large V2
    Offer valid Wed 30 Sep 2026 - Tue 6 Oct 2026

  • IGA NSW Medium V2
    IGA NSW Medium V2
    Offer valid Wed 30 Sep 2026 - Tue 6 Oct 2026

  • IGA NSW Medium V2
    IGA NSW Medium V2
    Offer valid Wed 30 Sep 2026 - Tue 6 Oct 2026

  • 3 Day Specials
    3 Day Specials
    Offer valid Fri 2 Oct 2026 - Sun 4 Oct 2026

  • 3 Day Specials
    3 Day Specials
    Offer valid Fri 2 Oct 2026 - Sun 4 Oct 2026

  • 3 Day Specials
    3 Day Specials
    Offer valid Fri 2 Oct 2026 - Sun 4 Oct 2026

  • 3 Day Specials
    3 Day Specials
    Offer valid Fri 2 Oct 2026 - Sun 4 Oct 2026

Showing 36-48 of 1213 products for IGA
Pepsi-30x375mL-Selected-Varieties on sale

Pepsi 30x375mL Selected Varieties

87¢ Per Can. 3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
Save $3.50
$26.00 each
$2.31 per Litre
Fountain-Tomato-or-Barbecue-Sauce-Value-Pack-2-Litre on sale

Fountain Tomato or Barbecue Sauce Value Pack 2 Lit...

3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
Hot Buy
$5.00 each
25¢ per 100mL
Lotus-Biscoff-Spread-Crunchy-380g-or-Smooth-400g on sale

Lotus Biscoff Spread Crunchy 380g or Smooth 400g

3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
Save $2.50
$5.00 each
Balducci-Pasta-500g-Selected-Varieties on sale

Balducci Pasta 500g Selected Varieties

3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
Hot Buy
$1.30 each
26¢ per 100g
Nivea-Antiperspirant-Deodorant-250mL-Selected-Varieties on sale

Nivea Anti‑perspirant Deodorant 250mL Selected V...

3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
Better Than 1/2 Price, Save $5.75
$4.75 each
$1.90 per 100mL
Ajax-Multipurpose-Wipes-110-Pack-Selected-Varieties on sale

Ajax Multipurpose Wipes 110 Pack* Selected Varieti...

*Always read the label and follow the directions for use. 3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
1/2 Price, Save $5.50
$5.50 each
$5 per 100 units
Fussy-Cat-Grain-Free-Dry-Cat-Food-500g-Selected-Varieties on sale

Fussy Cat Grain Free Dry Cat Food 500g Selected Va...

3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
Better Than 1/2 Price, Save $3.50
$3.00 each
60¢ per 100g
VIP-Chunkers-Fresh-Dog-Food-1kg-Selected-Varieties-Refrigerated-Pet-Food on sale

V.I.P. Chunkers Fresh Dog Food 1kg Selected Variet...

3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
Save $2.30
$4.50 each
45¢ per 100g
Chiko-Original-Rolls-4-Pack-or-Corn-Jacks-5-Pack on sale

Chiko Original Rolls 4 Pack or Corn Jacks 5 Pack

3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
Save $2.50
$5.50 each
Bulla-Creamy-Classics-Ice-Cream-2-Litre-Selected-Varieties on sale

Bulla Creamy Classics Ice Cream 2 Litre Selected V...

3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
Hot Buy
$6.00 each
30¢ per 100mL
Australian-Economy-Beef-Scotch-Fillet-Portion on sale

Australian Economy Beef Scotch Fillet Portion

Grown in Australia. Serving Suggestion. 3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
$25.00 kg
Australian-Boneless-Pork-Loin-Roast on sale

Australian Boneless Pork Loin Roast

Australian Pork. Serving Suggestion. 3 Day special. Friday 2nd - Sunday 4th October. While Stocks Last....
$8.99 kg