Sale Alert

Confectionery on sale in Sydney

Refine your search

Haribo-Lollies-140g-150g on sale

Haribo Lollies 140g-150g

1/2 PRICE
Was $4.00, Save $2.00
$2.00 each
Nestl-Block-Chocolate-118g-180g on sale

Nestlé Block Chocolate 118g-180g

Was $7.50, Save $2.50
$5.00 each
Ferrero-Collection-Gift-Box-15-Pack-172g on sale

Ferrero Collection Gift Box 15 Pack 172g

40% OFF
Was $19.00, Save $8.50
$10.50 each
$6.10 per 100g
Mars-Share-Packs-132-192g on sale

Mars Share Packs 132-192g

$3.75 each
1/2 Price, Save $3.75
Cadbury-Favourites-470g on sale

Cadbury Favourites 470g

1/2 PRICE 2nd week on sale....
Was $24.00, Save $12.00
$12.00 each
$2.55 per 100g
Darrell-Lea-Chocolate-Bites-120-204g on sale

Darrell Lea Chocolate Bites 120-204g

Collect 10x Everyday Reward PointsΔ ΔOffer runs from 00:01 26/8/2026 until 23:59 6/10/2026. Exclusions and T&Cs apply. Not available on Everyday Market from Woolworths. Scan the QR code now or visit everyday.com.au/woolworths-boost-your-budget to boost and for full T&Cs....
$3.00 each
1/2 Price, Save $3.00
MMs-Maltesers-or-Pods-120g-180g on sale

M&M's, Maltesers or Pods 120g-180g

New Flavour.
Was $7.00, Save $2.10
$4.90 each
Lindt-Cornet-Bliss-Mix-333g on sale

Lindt Cornet Bliss Mix 333g

1/2 PRICE Only at Coles....
Was $36.00, Save $18.00
$18.00 each
$5.41 per 100g